H2O Tempo® 700 ml sportflaska med kupollock. Sportflaska med enkelvägg och elegant, slimmad design. Flaskan är tillverkad i återvinningsbart PET-material. Spillsäkert lock med push-pull-pip. Volymkapacitet 700 ml. Mixa och matcha färger för att skapa den perfekta flaskan. Kontakta kundservice för olika färgalternativ. Tillverkad i Storbritannien. Förpackad i en återvunnen PE plastpåse. BPA-fri.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 62,00 | 52,00 | 50,00 | 49,00 |
Svart, röd
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | PET plast, PP plast TPE-plast |
| Diameter | 7.35g |
| Storlek | 23,9 x Ø 7,35 cmcm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 6.3kg |
| Vikt | 5.98kg |
| Förpackning | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159311119 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 18,15 kr
Från 19,25 kr
Från 19,25 kr
Från 18,80 kr
Från 18,90 kr
Från 20,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |