Vakuumisolerad dubbelväggad flaska i rostfritt stål, volym 500 ml, droppsäker.
Grå
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 7 x 22 cm |
| Material | Rostfritt stål, Trä |
| Tryckyta | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 20 x 13 cm |
| Vikt | 0.667 kg |
| Antal per innerlåda | 60 |
| Antal per ytterlåda | 60 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3103 |
| Inkommande v.27, 2026 | 5010 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 18,15 kr
Från 19,25 kr
Från 19,25 kr
Från 18,80 kr
Från 18,90 kr
Från 20,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |