Klassisk kortlek, 52 st kort + joker, spelkorten och förpackningen gjorda av återvunnet papper. Loggan placeras på kartongen.
Beige
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 6 x 1,7 x 9 cm |
| Material | Papper, Paper |
| Tryckyta | 4 x 1,5 cm |
| Vikt | 0.069 kg |
| Antal per innerlåda | 200 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 15216 |
| Inkommande v.33, 2026 | 15000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 14,90 kr
Från 11,05 kr
Från 33,85 kr
Från 27,60 kr
Från 25,00 kr
Från 36,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |