Mark Twain picknickfilt (120x150 cm) med PU-överdrag.
Beige
Mark Twain är innovativa skrivbordsprodukter med fokus på design och kvalitet. Lika trevligt att ge som att få!
| Storlek | 120 x 150 cm |
| Material | ignore, Polyuretan |
| Tryckyta | Transfer: 10 x 15 cm, Brodyr: 6 x 4 cm |
| Vikt | 0.418 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1744 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 512,00 kr
Från 154,00 kr
Från 210,00 kr
Från 181,00 kr
Från 248,00 kr
Från 308,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |