Högkvalitativ picknickfilt med isolerat fuktskydd på undersidan. Med en storlek på 200 x 150 cm finns det tillräckligt med utrymme för alla.
Flerfärgad
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 150 x 200 cm |
| Material | Polyuretan |
| Tryckyta | 6 x 4 cm |
| Vikt | 0.625 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1313 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 512,00 kr
Från 154,00 kr
Från 210,00 kr
Från 181,00 kr
Från 248,00 kr
Från 308,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |