Bad/strandtofflor i EVA, slippers. Storlek: 44-45.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.440 x 0.370 x 0.250 M |
| Längd | 22.5 cm |
| Bredd | 30.7 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Grossvikt | 0.3 kg |
| Nettovikt | 0.259 kg |
| Volym | 0.041 M3 |
| Material | EVA |
| EAN | 8719941063044 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 10 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 282,00 kr
Från 1182,00 kr
Från 1091,00 kr
Från 35,00 kr
Från 19,45 kr
Från 17,05 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |