Sun Ray regnbågssolglasögon. Sun Ray retro design solglasögon med en genomskinlig ram med trendiga regnbågefärger i finishen. I enlighet med EN ISO 12312-1 och UV 400 klassificeras linserna som kategori 3. Polykarbonat.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 34,00 | 33,00 | 32,00 | 31,00 |
Regnbågsfärgad
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PC plast |
| Storlek | 16 x 5 x 15 cmcm |
| Förpackning | 300st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7kg |
| Förpackning | 47x32x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159360483 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 43265 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 178,00 kr
Från 598,00 kr
Från 598,00 kr
Från 118,00 kr
Från 118,00 kr
Från 58,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |