Dessa retrodesignade solglasögon är den perfekta reklampresentationen under sommarfestivaler, evenemang eller andra soliga utomhusaktiviteter. Dessa glasögon överensstämmer med EN ISO 12312-1, har UV400-linser som är klassade som kategori 3, vilket gör dem till det perfekta valet för skydd mot starkt solljus. Tack vare PC-plastmaterialet är solglasögonen lätta och bekväma att bära.
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 9,60 | 9,20 | 9,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PC plast |
| Storlek | 14,5 x 5 x 15 cmcm |
| Förpackning | 300st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8.55kg |
| Förpackning | 46x47x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159178736 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 380909 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 178,00 kr
Från 598,00 kr
Från 598,00 kr
Från 118,00 kr
Från 118,00 kr
Från 58,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |