Träspel med förvaringspåse i bomull. Loggan placeras på påsen.
Brun
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 4,5 x 4,5 x 4,5 cm |
| Material | Trä, Bomull |
| Tryckyta | 3 x 3 cm |
| Vikt | 0.066 kg |
| Antal per innerlåda | 180 |
| Antal per ytterlåda | 180 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8818 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 11,55 kr
Från 15,85 kr
Från 76,00 kr
Från 340,00 kr
Från 207,00 kr
Från 16,35 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |