Träna ditt sinne som du tränar dina muskler! Hjärngymnastik är ett roligt sätt att förbättra din analysförmåga och problemlösning. Detta set består av 3 olika pussel och levereras i en vitmålad furulåda. Tillverkat av FSC® certifierat trä. Levereras i FSC® certifierad kraft förpackning.
0.92 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 150,00 | 146,00 | 142,00 | 138,00 | 136,00 | 133,00 |
Vit
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 18.2 x 7.8 x 7.2 cm |
| Vikt | 405g |
| Tryckyta | 80 x 30 mm |
| Material | Trä |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiven 71-1,71-2 och 71-3 om materiella anläggningstillgångar, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Förordning (EU) 2023/1115 EU:s förordning om avskogningsfri miljö |
| Spårbarhet | FSC 100%FSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4271 |
| Nästa Leverans : 2026-09-21 | 3000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 51,50 kr
Från 15,85 kr
Från 340,00 kr
Från 11,55 kr
Från 76,00 kr
Från 143,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |