Picknick korg av flätad pilträ för fyra personer. Bestick av rostfritt stål med plasthandtag, fyra keramiktallrikar och fyra keramikmuggar (0,21 ml).
Brun (11)
| Material | Metall, PU, rostfritt stål, trä, Karamik |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 34,5 cm |
| Längd | 54,5 cm |
| Storlek | 34,5 cmx20 cmx54,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 3619/4.5 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 36,5 cmx56 cmx22 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, PCP, Foodcontact, DGCCRF (french) |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI579511 | 267 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 323,00 kr
Från 324,00 kr
Från 1208,00 kr
Från 261,00 kr
Från 1126,00 kr
Från 588,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |