Set av tre elastiska träningsband med olika motstånd. Levereras i plastbox.
Multicolor (09)
| Material | PP, Latex |
| Höjd | 1,8 cm |
| Bredd | 7,5 cm |
| Längd | 11,7 cm |
| Storlek | 7,5 cmx1,8 cmx11,7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 85/14.97 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 40 cmx50 cmx23 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI941109 | 6835 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,60 kr
Från 11,15 kr
Från 160,00 kr
Från 798,00 kr
Från 30,90 kr
Från 13,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |