Solfjäder i papp med plasthandtag. En billig och effektiv luftkonditionering.
Gul (06)
| Material | PS, Träfritt papper |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 24 cm |
| Längd | 26,5 cm |
| Storlek | 24 cmx1 cmx26,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 12/7.87 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/500 |
| Kartongstorlek | 34,5 cmx54 cmx18 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, PCP |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI900106 | 16478 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,60 kr
Från 11,15 kr
Från 160,00 kr
Från 798,00 kr
Från 30,90 kr
Från 13,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |