Målarbok i återvunnet papper, målarbok (30 ark, 10 olika motiv x 3), pennvässare, suddgummi och kritor i 6 olika färger. Loggan trycks på omslag.
Brun
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 20,5 x 20,7 x 1,5 cm |
| Material | Kartong, Papper, Paper |
| Tryckyta | Tampo: 4 x 4 cm, Screen: 10 x 10 cm |
| Vikt | 0.187 kg |
| Antal per innerlåda | 5 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 17795 |
| Inkommande v.32, 2026 | 50000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 29,05 kr
Från 10,10 kr
Från 11,30 kr
Från 38,20 kr
Från 59,50 kr
Från 15,60 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |