Teckningsset för barn med 60 ark. Innehåller 5 färgpennor, 1 vässare och 1 suddgummi.
Beige
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.320 x 0.230 x 0.465 M |
| Längd | 14.5 cm |
| Bredd | 10.5 cm |
| Höjd | 10.5 cm |
| Grossvikt | 0.125 kg |
| Nettovikt | 0.116 kg |
| Volym | 0.034 M3 |
| Material | Återvunnet Papper |
| EAN | 8719941062498 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 50 |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 11,80 kr
Från 16,55 kr
Från 65,50 kr
Från 11,80 kr
Från 28,60 kr
Från 63,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |