Graffiti kritor, för att rita på gatan, 6 färger i pappkartong. Vattenlösligt.
Multicolor (09)
| Material | Kartong, Kalsiumsulfat |
| Höjd | 2,5 cm |
| Bredd | 10,8 cm |
| Längd | 14,1 cm |
| Storlek | 10,8 cmx2,5 cmx14,1 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 192/13.71 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 24/72 |
| Kartongstorlek | 33 cmx46 cmx24,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, Lead, PCP, Organic Tin, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI279709 | 24198 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 38,20 kr
Från 77,50 kr
Från 11,30 kr
Från 4,32 kr
Från 10,10 kr
Från 72,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |