Badleksak i PVC.
Flerfärgad
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 105 x 18 x 215 cm |
| Material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Tryckyta | 18 x 8 cm |
| Vikt | 1.833 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1176 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 10,50 kr
Från 279,00 kr
Från 282,00 kr
Från 499,00 kr
Från 1182,00 kr
Från 1091,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |