Spel, 24 olika i kartong. Pris som anges är per spel. Rekommenderas ej för barn under 3 år.
---
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 4 x 4 x 4 cm |
| Material | Plast, Metall |
| Tryckyta | 3 x 3 cm |
| Vikt | 0.022 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 576 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3 |
| Inkommande v.35, 2026 | 92160 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 10,50 kr
Från 279,00 kr
Från 499,00 kr
Från 10,35 kr
Från 33,40 kr
Från 8,88 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |