Kikare av aluminium med 4 x 30 lins och gummigrepp. Rengöringsduk och nylonväska med bältesögla medföljer.
Svart/silver (50)
| Material | Plast, Gummi, Nylon, Kardborre |
| Höjd | 4,5 cm |
| Bredd | 8,3 cm |
| Längd | 11,5 cm |
| Storlek | 8,3 cmx4,5 cmx11,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 116/15 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 27 cmx51 cmx42 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI652850 | 1094 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 151,00 kr
Från 2,32 kr
Från 14,40 kr
Från 615,00 kr
Från 62,00 kr
Från 569,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |