Transparent förvaringsficka i PVC, perfekt att förvara te x vaccinationsintyg eller pass.
Transparent
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 9,9 x 0,2 x 13,8 cm |
| Material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Tryckyta | Tampo: 4 x 3 cm, Screen: 6 x 10 cm |
| Vikt | 0.013 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 122010 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 109,00 kr
Från 59,50 kr
Från 30,25 kr
Från 22,80 kr
Från 11,80 kr
Från 52,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |