Vårt reseset erbjuder dig den ultimata lösningen för att ladda dina enheter när du är på språng. Denna uppsättning innehåller en USB- och en C-typ-kontakt som kan anslutas till antingen en väggkontakt eller en 12-voltsadapter, beroende på vad du föredrar. Allt är bekvämt packat i ett låsbart fodral, vilket gör det perfekt för resor.
Vit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 10,5 x 5,5 x 4,7 cm |
| Material | Plast |
| Tryckyta | 2 x 2 cm |
| Vikt | 0.121 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 29 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 242,00 kr
Från 145,00 kr
Från 310,00 kr
Från 353,00 kr
Från 166,00 kr
Från 143,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |