Moneta soft touch kulspetspenna. Gummibeläggningen gör pennan mjuk att hålla i och när den väl är lasergraverad syns pennans undre skikt i silver. Kulspetspenna med klickmekanism med svart gummibeläggning och utsmyckningar i krom samt topp i svart ABS. Det omfattande och populära Moneta-sortimentet finns i en mängd olika stilar och utföranden. Gummibeläggning, pennkropp i aluminium.
| Antal | 1 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,00 | 7,60 | 7,40 | 7,20 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Aluminium |
| Diameter | 0.8g |
| Storlek | 13,5 x Ø 0,8 cmcm |
| Förpackning | 600st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8.55kg |
| Förpackning | 32x35x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159352020 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1526 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 27,00 kr
Från 4,80 kr
Från 10,90 kr
Från 4,80 kr
Från 20,30 kr
Från 41,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |