Stylus i metall med tidlös design. Utforska nya kreativa möjligheter med denna moderna penna. Blått Dokumental®-bläck från Tyskland som räcker till 1200m skrift och TC-kula för extra bra skrivkänsla.
• 1200 m skrift
• Ypperligt skrivsystem
• Stylus
• Tidlös design
0.11 KG
| Antal | 1 | 500 | 2500 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 19,00 | 18,00 | 17,00 |
Gyllene
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 14.1 x ø 0.9 cm |
| Vikt | 17.1g |
| Tryckyta | 100 x 5 mm |
| Material | Aluminium,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1057 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 27,00 kr
Från 4,80 kr
Från 10,90 kr
Från 4,80 kr
Från 20,30 kr
Från 41,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |