Kulspetspenna med blått bläck, genomskinlig färgad hylsa, halkfritt gummigrepp, metallklämma och svarta accenter. RCS-certifierad. Totalt återvunnet material: 70%.
Svart
| Material | PP, ABS, Järn, Återvunnet ABS |
| Längd | 14 cm |
| Diameter | 1.3 cm |
| Vikt | 11 g |
| Volym | 1.7255 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,80 kr
Från 2,51 kr
Från 13,00 kr
Från 4,90 kr
Från 25,40 kr
Från 19,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |