Twist kulspetspenna av trä med metallapplikationer, blått bläck.
Beige
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 14,4 x 1,1 cm |
| Material | Bambu, Papper, Paper , Metall |
| Tryckyta | 4 x 0,6 cm |
| Vikt | 0.020 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2560 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,80 kr
Från 2,51 kr
Från 13,00 kr
Från 4,90 kr
Från 25,40 kr
Från 19,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |