Kulspetspenna med klickfunktion som är tillverkad av återvunnet PET-material som kommer ifrån kasserade vatten-och läskflaskor (förutom påfyllningar och fjädern). En flaska på 500 ml används för att tillverka en kulspetspenna. Inklusive en europeisk X20-påfyllning med dokumentbläck och en skrivlängd på ungefär 2 000 meter. Även tillgänglig med blå bläckpåfyllning (107722). Tillverkad i Italien.
| Antal | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 10,20 | 9,80 | 9,60 | 9,20 |
Vit
Kreativitet och modern design möts i dessa innovativa skrivinstrument, armbandsur och accessoarer för resor och arbete.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | ITALIEN |
| Material | Återvunnen PET plast |
| Diameter | 0.9g |
| Storlek | 14 x Ø 0,9 cmcm |
| Förpackning | 1500st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13kg |
| Förpackning | 60x31x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159539513 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,80 kr
Från 2,92 kr
Från 19,80 kr
Från 2,51 kr
Från 25,40 kr
Från 26,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |