Pixel Recycled är en klassisk kulspetspenna med modern look tillverkad av 100% återvunnen ABS plast. Denna miljöanpassade version har lätt böjt klipset lämpar sig bra för tryck men även pennkroppen har en generös tryckyta.
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,90 | 10,80 | 10,40 | 10,00 | 9,10 | 8,70 | 8,20 |
Onyx svart / pms svart
I en värld av prisjakt och överproduktion finner du din tillflyktsort i Maxemas värld fylld av skönhet och kvalité. Den italienska fabrikören sätter värde i eleganta modeller av högklassiga material med lång livskvalité där designfokus ligger i en estetiskt hållbar värdering.
Maxemas modeller finns i ett otroligt stort antal färger och standardkombintioner för att passa just ert företags design.
För pennorna i detta kapitel finns även möjligheten att göra färgkombinationen efter eget tycke och smak.
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 8g |
| Längd | 140mm |
| Förpackning | 50 st i kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Type BP, ISO 12757-2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: PX40-MATT CB RE 07 onyxProdukttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50510-0938-LB | 10 984 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,80 kr
Från 2,92 kr
Från 19,80 kr
Från 2,51 kr
Från 25,40 kr
Från 26,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |