Haiti tillhör vår bästsäljare. Reklampenna med behagligt grepp. Jumbopatron med blått bläck.
| Antal | 500 | 10000 | 25000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 3,40 | 3,00 | 2,60 |
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 14,5 x 1,3 cm |
| Material | Plast, Metall |
| Tryckyta | Tampo: 4 x 0,6 cm, UV Digital tryck: 5 x 0,5 cm |
| Vikt | 0.013 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.34, 2026 | 100000 |
| Inkommande v.34, 2026 | 50000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,80 kr
Från 2,51 kr
Från 13,00 kr
Från 4,90 kr
Från 25,40 kr
Från 19,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |