Berk kulspetspenna i återvunnen kartong och majs. Miljövänlig kulspetspenna med klickmekanism, pennkropp i biologiskt nedbrytbart papper och utsmyckningar i majs som kommer i en mängd olika färger. Den återvunna kartongens färg kan variera. Återvunnen kartong, majsplast.
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 3,60 | 3,40 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen kartong, Majsplast |
| Diameter | 1g |
| Storlek | 14 x Ø 1 cmcm |
| Förpackning | 1000st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6kg |
| Förpackning | 31x43x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159347538 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC® |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 40134 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,80 kr
Från 2,92 kr
Från 19,80 kr
Från 2,51 kr
Från 25,40 kr
Från 26,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |