Kulspetspenna i korkmaterial och detaljer i miljövänligt vete/halm (50%) och PP plast (50%). Blått bläck. FSC®-certified | FSC 100%, N5.7, FSC-C213206
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.580 x 0.330 x 0.195 M |
| Längd | 14 cm |
| Bredd | 1.2 cm |
| Höjd | 14 cm |
| Grossvikt | 0.012 kg |
| Nettovikt | 0.011 kg |
| Volym | 0.037 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941040809 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 100 |
| Ytterkartong (antal) | 1000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 38674 |
| 20260428 | 4000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,80 kr
Från 2,92 kr
Från 19,80 kr
Från 2,51 kr
Från 25,40 kr
Från 26,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |