Förvandla din signaturstil med den underbart tidlösa Waterman Hémisphère reservoarpennan. Lätt i handen men ändå utsökt designad med vackra finish och fashionabla mönster, denna premium reservoarpenna ger den perfekta balansen mellan lätt, enkelt skrivande och trygg parisisk stil. Varje lyxpenna är tillverkad i Frankrike och presenteras i en premium Waterman presentförpackning. Levereras med en 2-års internationell garanti, som kan förlängas till 4 år med registrering.
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 2757,00 | 2150,00 | 2084,00 | 1882,00 | 1828,00 |
Svart/guld
Unika och exklusiva skrivinstrument som visar ägarens klass och karaktär.
| Ursprungsland | Frankrike |
| Vikt | 24g |
| Längd | 135mm |
| Förpackning | Packning: Styckevis i presentetui |
| Refill | Medium |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 3500m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 3501170920633 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: S0920630Produkttyp: #N/AStatistikkod: #N/A |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10192-4634-B29 | 3 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 36,00 kr
Från 26,90 kr
Från 26,90 kr
Från 19,90 kr
Från 19,90 kr
Från 19,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |