Jotter XL matt kulspetspenna med kromade detaljer. Nu introducerar vi kollektionen Jotter XL, en stilren serie med pennor med alla egenskaper från den ikoniska Jotter men i en större storlek. Pennans längd och diameter har utökats med 7 % för en mer njutbar skrivupplevelse för dig som gillar större kulspetspennor. Metall.
| Antal | 1 | 25 |
|---|---|---|
| Pris/st | 200,00 | 193,00 |
Svart
Tillförlitliga skrivinstrument som utstrålar hantverkskunnande och kvalitet.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | FRANKRIKE |
| Material | Rostfritt stål |
| Diameter | 1.1g |
| Storlek | 13,9 x Ø 1,1 cmcm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 4kg |
| Vikt | 3.8kg |
| Förpackning | 28x20x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159310990 |
| GPSR-Information | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.parkerpen.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 249 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 22,80 kr
Från 26,90 kr
Från 12,80 kr
Från 19,90 kr
Från 19,90 kr
Från 19,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |