Moneta anodiserad kulspetspenna. Kulspetspenna med klickmekanism, pennkropp i aluminium, ABS-delar och en stålklämma. Pennan finns i en mängd olika färger och har en anodiserad finish som ger den en fantastisk glans. Det omfattande och populära Moneta-sortimentet finns i en mängd olika stilar och utföranden. Pennkropp i aluminium med ABS-delar och stålklämma.
| Antal | 1 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 5,40 | 5,20 | 5,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Aluminium, ABS plast |
| Diameter | 0.8g |
| Storlek | 13,5 x Ø 0,8 cmcm |
| Förpackning | 600st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8.55kg |
| Förpackning | 32x35x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159298809 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 56380 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 22,80 kr
Från 26,90 kr
Från 12,80 kr
Från 19,90 kr
Från 19,90 kr
Från 19,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |