Paraply med krycka av karbon, mjukt handtag i EVA-material, stormsäkert. Diameter 123 cm. Polyester 190T. Manuellt. Carbon-look-ram: Carbon-look-ramen ger paraplyet ett modernt och tilltalande utseende.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 123 x 100,5 cm |
| Material | Polyester |
| Tryckyta | Screen: 20 x 15 cm, Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vikt | 0.496 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4977 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
175,00 kr
Från 250,00 kr
Från 267,00 kr
Från 133,00 kr
Från 168,00 kr
Från 193,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |