Paraply, automatiskt med kraftig stomme av aluminium. Böjd krycka i gummi. Diameter 106 cm. Polyester 190T.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 106 x 86 cm |
| Material | Metall, Polyester, Aluminium |
| Tryckyta | Screen: 20 x 15 cm, Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vikt | 0.441 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 398 |
| Inkommande v.24, 2026 | 2000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 250,00 kr
142,00 kr
Från 117,00 kr
Från 81,50 kr
Från 129,00 kr
Från 79,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |