Paraply Niagara finns i många färger, automatiskt. Med krycka i trä. Bästsäljare! Diameter 105 cm. Paraplyet är tillverkat av högkvalitativ 190T polyester.
Brun
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 105 x 88 cm |
| Material | Trä, Polyester |
| Tryckyta | Screen: 20 x 15 cm, Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vikt | 0.382 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2881 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 250,00 kr
142,00 kr
Från 81,50 kr
Från 79,50 kr
Från 77,50 kr
Från 117,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |