Elegant paraply med mjukt grepp. Automatiskt. Passpoal och knopp på skaft i trendiga färger. Diameter 105 cm. Polyester 190T.
Rosa
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 105 x 83 cm |
| Material | Pongee |
| Tryckyta | Screen: 20 x 10 cm, Transfer: 15 x 10 cm |
| Vikt | 0.375 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1070 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 250,00 kr
142,00 kr
Från 81,50 kr
Från 79,50 kr
Från 129,00 kr
Från 117,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |