Promenadparaply, 23 tums i 190T polyester med svart pläterat stålskaft och spröt. Svarta plast tippar. Rakt svart handtag i mjukt EVA material. Manuel stängning och automatisk öppning.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.860 x 0.215 x 0.245 M |
| Bredd | 103 cm |
| Höjd | 59.5 cm |
| Grossvikt | 0.365 kg |
| Nettovikt | 0.329 kg |
| Volym | 0.045 M3 |
| Material | Glas |
| EAN | 8719941025677 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 10 |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 5939 |
| 20260429 | 210 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 250,00 kr
142,00 kr
Från 35,00 kr
Från 5,52 kr
Från 5,52 kr
Från 29,55 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |