Paraply i polyester (190T), 8 paneler, med automatisk öppning, reflexkant, skaft och krycka i trä.
Svart (01)
| Material | Metall, Polyester 190T, Plywood |
| Höjd | 88 cm |
| Bredd | 11,5 cm |
| Storlek | 11,5 cmx88 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 370/10 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 16 cmx111 cmx18 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI406801 | 372 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 250,00 kr
142,00 kr
Från 81,50 kr
Från 79,50 kr
Från 129,00 kr
Från 117,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |