Elektronisk tändare, påfyllningsbar, med justerbar låga.
Vit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 2,5 x 1,2 x 7,9 cm |
| Material | Plast |
| Tryckyta | 5 x 1,5 cm |
| Vikt | 0.022 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 34158 |
| Inkommande v.31, 2026 | 125200 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,30 kr
Från 13,50 kr
Från 14,85 kr
Från 15,20 kr
Från 279,00 kr
Från 20,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |