Fällkniv Schwarzwolf med handtag i plast, bältesclip och säkerhetsspärr. Levereras i Schwarzwolf presentförpackning.
Material: Rostfritt stål, plast
Rekommenderad märkning: Lasergravyr L1
Max tryckyta: 30 x 5 mm
Knivens storlek (ihopfälld): 114 x 36 x 12 mm
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 114,00 | 107,00 | 105,00 | 104,00 | 104,00 | 102,00 |
Svart (01)
| Material | Rostfritt Stål, plast |
| Höjd | 36 mm |
| Bredd | 12 mm |
| Längd | 114 mm (closed) |
| Storlek | 12 mmx36 mmx114 mm (closed) |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 0.133/15.96 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 120/120 |
| Leveranstid | Ca 2-3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Declaration of conformity |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 85,00 kr
Från 36,00 kr
Från 38,20 kr
Från 17,05 kr
Från 13,20 kr
Från 18,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |