Isskrapa i plast med vante av nylon.
Röd (08)
| Material | ABS, Polyester 210D |
| Höjd | 1,5 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Längd | 27,5 cm |
| Storlek | 16 cmx1,5 cmx27,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 101/11.61 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/100 |
| Kartongstorlek | 31 cmx48 cmx55 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI581708 | 8771 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 4,01 kr
Från 2,42 kr
Från 4,76 kr
Från 6,18 kr
Från 6,18 kr
Från 2,76 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |