LED-ficklampa (3-ledlampor) med teleskopfunktion av metall, kan förlängas till en längd av 57,7 cm och med en 360 graders roterande huvud. Magnet i båda ändarna. Batterier ingår. Loggan placeras på den släta ytan.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 17,2 x Ø 2,1 cm |
| Material | Metall |
| Tryckyta | 4 x 0,5 cm |
| Vikt | 0.105 kg |
| Batterier | 4 x LR44 |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 18530 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 720,00 kr
Från 440,00 kr
Från 92,00 kr
Från 112,00 kr
Från 205,00 kr
Från 142,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |