Set med 2 st solskydd till bilen. Varje solskydd har 2 st sugproppar. Material polyester.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.460 x 0.400 x 0.430 M |
| Längd | 44 cm |
| Bredd | 44 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Grossvikt | 0.069 kg |
| Nettovikt | 0.065 kg |
| Volym | 0.079 M3 |
| Material | PVC |
| EAN | 8719941024106 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2728 |
| 20260608 | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 35,00 kr
Från 46,10 kr
Från 5,52 kr
Från 10,80 kr
Från 43,45 kr
Från 18,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |