Vindruteskydd för is/frost och sol. För utvändigt bruk. Fästes med sugkoppar.
Silver (32)
| Material | PVC, Nylon |
| Höjd | 0,5 cm |
| Bredd | 68,5 cm |
| Längd | 192 cm |
| Storlek | 68,5 cmx0,5 cmx192 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 83/10.6 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 60/120 |
| Kartongstorlek | 31 cmx35 cmx40,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI951332 | 6118 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 51,50 kr
Från 69,50 kr
Från 22,60 kr
Från 2,32 kr
Från 14,40 kr
Från 615,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |