Keramik mugg 250ml med inbyggd sked med jultomte dekoration. Levereras i fin matchande presentförpackning.
Multifärg
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.495 x 0.262 x 0.260 M |
| Längd | 119 cm |
| Bredd | 8 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Grossvikt | 0.358 kg |
| Nettovikt | 0.345 kg |
| Volym | 0.034 M3 |
| Material | Keramik Stengods |
| EAN | 8719941012646 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 837 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 30,60 kr
Från 24,30 kr
Från 29,75 kr
Från 27,45 kr
Från 24,30 kr
Från 66,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |