Nyckelring i metall.
Grå
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 10,3 x 3,5 x 0,6 cm |
| Material | Metall |
| Tryckyta | 2,2 x 1 cm |
| Vikt | 0.052 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 11209 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 22,90 kr
Från 5,85 kr
Från 7,68 kr
Från 7,20 kr
Från 36,00 kr
Från 2,64 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |