Trygghetslarmet med en kraftfull larmsiren på 95 dB erbjuder snabb aktivering genom att dra i säkerhetsnålen. Det ger omedelbar trygghet och uppmärksamhet vid behov, och är en pålitlig följeslagare som garanterar högt ljud i nödsituationer
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 85,00 | 70,00 | 60,00 | 57,00 |
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | ABS |
| Vikt | 25g |
| Storlek | 65x38x21mm |
| Tryckyta | 30x12mm |
| Tryckmetoder | Screen |
| Förpackning | 50st |
| Certifikat | Rohs, EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 28,35 kr
Från 140,00 kr
Från 38,35 kr
Från 65,00 kr
Från 132,00 kr
Från 332,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |