Ovalflytande nyckelring i kork med nyckelring i rep. FSC®-certified | FSC 100%, N3.7, FSC-C213206
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.500 x 0.240 x 0.300 M |
| Längd | 9 cm |
| Bredd | 4 cm |
| Höjd | 1.5 cm |
| Grossvikt | 0.021 kg |
| Nettovikt | 0.018 kg |
| Volym | 0.036 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941050884 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 300 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 21477 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 57,00 kr
Från 52,00 kr
Från 55,00 kr
Från 12,70 kr
Från 35,00 kr
Från 5,52 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |