Mini vattenpass i plast med nyckelring.
Transparent (21)
| Material | Metall, PET, Solventolja |
| Höjd | 1,5 cm |
| Bredd | 1,5 cm |
| Längd | 4 cm |
| Storlek | 1,5 cmx1,5 cmx4 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 13/14.46 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/1000 |
| Kartongstorlek | 28 cmx41,5 cmx31,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI712621 | 15155 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 57,00 kr
Från 52,00 kr
Från 55,00 kr
Från 12,70 kr
Från 4,32 kr
Från 17,70 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |